*

Türkçe Yama Battlefleet Gothic Armada 2 Türkçe Yama

Bu konu; 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : GülümSe
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
[Resim: Battlefleet%20Gothic%20Armada.jpg]

2016 yılında çıkan oyunun devamı olan Battlefleet Gothic: Armada 2’de Chaos kuvvetlerine karşı devasa bir savaşa, devasa uzay gemileriyle giriyoruz. Hikayenin ara sahnelerle desteklendiği yapımda yine Warhammer evreninden tanıdığımız pek çok ırk ve karakter yer alıyor. Açıkçası önceki oyunları oynayanlar için bu karakterleri tekrar görmek gerçekten de keyifliydi.
Battlefleet Gothic: Armada 2’de oynanış daha çok manevra kabiliyeti üzerine odaklanırken, genellikle iki farklı şekilde savaşları kazanabiliyorsunuz. Birinci seçenek olarak tüm düşmanları yok edebileceğiniz gibi, ikinci seçenekte ise belli noktaları ele geçirip belli bir puana erişebiliyorsunuz. Maç başlar başlamaz tüm kuvvetinizle düşmana saldırabilirsiniz. Diğer yandan öncü kuvvetlerle oyalayabilir, o sırada diğer gemilerinizi kontrol noktalarına yollayabilirsiniz. Battlefleet Gothic: Armada 2 bu yönüyle oyuncuya çok fazla yaratıcılık sunuyor ve farklı şekillerde oyunu oynayabiliyorsunuz.İyi Oyunlar Dileriz.

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üye olamanız 5 Dakikanızı Almaz Üstelik ücretsizdir!
ALTERNATİF
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üye olamanız 5 Dakikanızı Almaz Üstelik ücretsizdir!
Şifre:tr

Yukarı Çık Alıntı


Yönetim Ayarları
Foruma Git:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi