*

Haber BIOMUTANT PEK YAKINDA

Bu konu; 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : GülümSe
Konuyu Değerlendir
 • 0 Oy - 0 Ortalama
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
#1
[Resim: biomutant-button.jpg]
OYUN HAKKINDA

Açık dünya, kıyamet sonrası Kung-Fu masal RPG, melee, çekim ve mutant yetenek eylemini karıştırmanıza izin veren benzersiz bir dövüş sanatları tarzında savaş sistemine sahiptir.
Bir veba ülkeyi mahvediyor ve Hayat Ağacı köklerinden ölümünü kanıyor. Kabileler bölünmüş durumda. Kargaşada bir dünyayı keşfedin ve kaderinizi tanımlayın  kurtarıcı olacak mısınız yoksa daha da karanlık bir kadere mi götüreceksiniz?
Ana Özellikler:
3. KİŞİ SAVAŞINA YENİ BİR ALIŞ
Dövüş sanatları tarzı dövüş sistemi, mutasyonlarınızdan atış, yakın dövüş ve güçleri karıştırırken maksimum hareket özgürlüğü ve çeviklik sağlar. İlerleyeceğiniz yeni Wushu muharebe formlarını öğrenmek ve buluşacağınız ustalardan öğrenmek, seçimlerinize sürekli olarak katkıda bulunacak ve savaşın asla eskimemesini sağlayacaktır.

[Resim: BIOMUTANT.jpg]

OYUNUNUZU GELİŞTİRİN
Görünüş ve oyun tarzınızı değiştirmek için genetik yapınızı yeniden kodlayabilirsiniz. Bu elbette niteliklerinizi etkileyecek ve buna ek olarak, dünyadaki biyolojik kirlenmeye maruz kalma mantis pençeleri ve dikenli kuyruklar gibi fiziksel mutasyonlara yol açarken, eski dünyadaki sığınaklarda bulunan radyoaktiviteye maruz kalmak zihninizi etkileyecek ve telekinezi, havaya yükselme ve daha fazlası gibi psi-mutasyonların kilidini açın.
SONRAKİ ZANAAT SEVİYESİ
Silah üretirken tamamen özgürsün. Kendi benzersiz 1H veya 2H eğik çizgi, ezme ve yakın dövüş silahları oluşturmak için parçaları karıştırın ve birleştirin. Revolverler, tüfekler ,av tüfeği , mantar cephanesi ve akülü elektrikli testere modülleri gibi modifikasyonları savaş cephanenize ekleyen biyolojik kontamine çamur şişelerine ekleyin. Biyonik kanatlar, bir atlama paketi gibi serin şeyler yaratacak tanışacağınız karakterler  var ve hatta Otomatınızı değiştirmenize izin verin.

[Resim: BIOMUTANT-2.jpg]

MACERA İÇİN DİŞLİ
Karakterinizi donatırken tamamen serbestsiniz. Sadece yarattığınız silahları seçme konusunda değil, ne tür giysiler giydiğinizde. Ölü Bölgeleri keşfetmek için bir gaz maskesi ve bir oksijen deposu, kriyonik bölgelere girmeye karşı termos dirençli giysiler veya biyo-kirlenmiş yaratıkları almak için koruyucu giysiler kullanın, seçim size kalmış.
TİTREŞİMLİ AÇIK BİR DÜNYADA ARAŞTIRMA
Dünyayı ve yüzeyinin altında yatanları yürüyerek, makine, jet ski, hava balonu veya bölgeye özgü dağlarla keşfedebilirsiniz. Ölmekte olan vahşi doğayı, yeraltı dünyasının tünellerini ve bunker ağlarını keşfedin ve dağlardan yukarı veya takımadalarda yolunuzu bulun. Yapılması gereken birçok keşif, çözülecek gizemler, yüzleşecek yaratıklar ve bu canlı ve renkli dünyada buluşacak garip karakterler var.
Olağandışı Sona Sahip Olağandışı Bir Hikaye
Hareketleriniz, End'in Yeni Dünya'ya geldiği bir hikayenin ortaya çıkışında önemli bir rol oynar. Bir veba ülkeyi mahvediyor ve Hayat Ağacı köklerinden ölümünü kanıyor. Kabileler, onları birleştirecek veya hepsini yıkacak kadar güçlü birine ihtiyaç duyan bölünmüş durumdalar ...
Dünyada, yolculuğunuzun her adımını anlatan bir Hikaye Anlatıcısı tarafından yönlendirilirsiniz, ancak hayatta kalma hikayenizin nasıl sona ereceğine karar verecek olan eylemleriniz ve seçimlerinizdir.

[Resim: BIOMUTANT-3.jpg]
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
 • MİNİMUM:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher (64 bit)
  • İşlemci: 2.6 GHz Intel® Core™ i5-750 or 3.2 GHz AMD Phenom™ II X4 955
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 2 GB Direct3D 11 capable video card (GeForce GTX 780 or Radeon R280)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: These are preliminary system specs that can and will change!
 • ÖNERİLEN:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Yukarı Çık Alıntı


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Türkçe Yama Dying Light 2 ÇOK YAKINDA GülümSe 0 377 24-04-2020, Saat: 03:46
Son Mesaj: GülümSe
Haber SÜRÜKLEYİCİ SUCCUBUS PEK YAKINDA GülümSe 0 341 24-04-2020, Saat: 01:38
Son Mesaj: GülümSe
Haber Unholy PEK YAKINDA! GülümSe 0 327 24-04-2020, Saat: 01:13
Son Mesaj: GülümSe
Haber FrostFall PEK YAKINDA GülümSe 0 326 24-04-2020, Saat: 00:57
Son Mesaj: GülümSe

Yönetim Ayarları
Foruma Git:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi