*

Türkçe Yama Daymare 1998 Türkçe Yama

Bu konu; 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : GülümSe
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
[Resim: Daymare-1998-.jpg]

DAYMARE: 1998, hardcore hayatta kalma mekaniği ve öldürülmesi zor düşmanları olan üçüncü şahıs bir hayatta kalma korkusudur. Mücadele ve bulmacalar için stratejik bir yaklaşım gerektirir ve hikaye üzerine çok karakterli bir bakış açısı sunar, derin ve belirsiz bir fikir ortaya çıkarır.
Sahne, gizli bir araştırma tesisi, ölümcül bir kimyasal silah ve bu olayı sadece bir güvenlik ihlali olmaktan çok daha fazlası olma potansiyeli ile araştırmak için özel bir güvenlik ekibi ile kuruldu. Elit bir askerin, bir helikopter pilotunun ve bir orman korucusunun adımlarını takip edin, huzurlu bir küçük kasabayı ölümcül bir bölgeye ve vatandaşlarını kana susamış canavarlara dönüştüren bir etkinlikte rollerini oynarlar. Karmaşaya daha fazla anlam getirmek için herhangi bir ipucu ve kanıt aramadan önce yaratıkları indirin. Böyle bir durumda kaynaklar az olduğu için seyahat planınızı takip edin! Kâbuslarınız gerçek olduğunda her şey olabilir…

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üye olamanız 5 Dakikanızı Almaz Üstelik ücretsizdir!
ALTERNATİF
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üye olamanız 5 Dakikanızı Almaz Üstelik ücretsizdir!

Yukarı Çık Alıntı


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Türkçe Yama Daymare: 1998 Türkçe Yama İndir USTAD 0 398 17-04-2020, Saat: 20:16
Son Mesaj: USTAD

Yönetim Ayarları
Foruma Git:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi