*

Haber Ghost of Tsushima YAZ'IN SİZLERLE

Bu konu; 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : GülümSe
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
[Resim: GHOST%20OF%20TSUNAMİA.jpg]
Bu yeni oyunlardan biri de Ghost of Tsushima ve Japon derebeyliklerinin döneminde geçiyor. Ghost of Tsushima'nın yapımcı koltuğundaysa Sly Cooper ve Infamous serisi gibi yapımlarla tanıdığımız Sucker Punch var. Yani oyunun macera kısmının büyük oranda doyurucu olacağını şimdiden söylesek yanlış olmaz. Ancak fragmandan anladığımız kadarıyla pişmanlıklarla dolu, sevdiklerini korumayı başaramamış, onurlu (tabii adım adım kenara atacağız bu onuru) bir samurayı oynayacağız.
[Resim: GHOST%20OF%20TSUNAMİA-2.png]
"Sene 1274. Japonya'nın efsanevi savunucuları Samuray savaşçıları etrafa korku saçan Moğol İmparatorluğu'na karşı Tsushima Adası'nı savunmaya çalışıyor. Moğol İmparatorluğu gittiği her yere katliam ve yıkım getiriyor. Bu düşmana karşı onurlu taktiklerin bizi zafere götürme şansı yok. Samuray geleneklerimizi terk etmeli ve bir "Hayalet" gibi olmalıyız, yeni savaş taktikleri geliştirmeliyiz. Japonya'nın özgürlüğüne giden keşfedilmemiş bir yol bulmalıyız!"
[Resim: GHOST%20OF%20TSUNAMİA-3.png]
Moğol saldırısının ilk dalgasında harabeye dönen adada, samuray savaşçısı Jin Sakai, klanının son sağ kalan üyelerinden biridir. İnsanları koruyup evini geri almak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Yeni bir yol olan Ghost yolunu çizmek için onu savaşçı yapan gelenekleri bir kenara bırakıp Tsushima'yı özgür bırakmak için sıra dışı bir savaş başlatmalıdır.
[Resim: ghost-of-tsushima-story-trailer-1155x614.jpg]

Yukarı Çık Alıntı


Yönetim Ayarları
Foruma Git:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi