*

Türkçe Yama Penumbra Black Plague Türkçe Yama

Bu konu; 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : GülümSe
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
[Resim: PENUMBRA-BLACK-PLOGUE.jpg]

Penumbra: Black Plague Frictional Games tarafından geliştirilmiş bilgisayar oyunudur. İndireceğiniz Penumbra: Black Plague TR dil yama eklentisini yükleyerek oyunu Türkçe oynayabileceksiniz.
Özellikler:
Yama oyunu tamamen Türkçe’leştirmektedir. Yani oyun 100 Türkçe olacaktır.
Yamada her türlü Türkçe karakteri kullanabildim. Bu, benden değil de oyunu yapan Frictional Games‘in kaliteli bir düşünce ile oyunun dil dosyasını UTF-8 olarak kodlamasından dolayıdır.
Yamayı kullanabilmek için mutlaka oyuna yeni baştan başlamalısnız! Eğer oyuna İngilizce veya başka bir dilde başladıysanız, kayıtlı oyunlarınıza Türkçe devam edemezsiniz. Yamayı kurduktan sonra Türkçe oynayabilmek için yeni oyun başlatın.
Kurulum:
Yamanın kurulum dosyasını indirin  → blackplaguetr kurulum dosyasını çalıştırın → oyunun kurulu olduğu dizine kurulumu yapın.
Eğer oyunu CD’den yüklediyseniz veya kaçak yollardan edindiyseniz (ki tavsiye edilmez, oyun zaten ucuz!) 1.0.1 Yamasını yükleyin.
Hırsıza yol göstermek gibi olmasın, ama Penumbra: Black Plague 1.0.1 crack’ini buradan indirin ve C:/Program Files/Paradox Interactive/Penumbra Black Plague/redist/ klasörüne atın. Eğer CD’den veya kaçak yollardan edinmediyseniz bu adımı atlayın.

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üye olamanız 5 Dakikanızı Almaz Üstelik ücretsizdir!
ALTERNATİF
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üye olamanız 5 Dakikanızı Almaz Üstelik ücretsizdir!

Yukarı Çık Alıntı


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Türkçe Yama Black And White – %95 Türkçe Yama GülümSe 0 399 09-05-2020, Saat: 23:41
Son Mesaj: GülümSe
Türkçe Yama Black the Fall Türkçe Yama GülümSe 0 272 20-04-2020, Saat: 02:10
Son Mesaj: GülümSe
Türkçe Yama A Plague Tale: Innocence Türkçe Yama GülümSe 0 341 19-04-2020, Saat: 23:01
Son Mesaj: GülümSe
Türkçe Yama Black Mesa Türkçe Yama İndir USTAD 0 352 17-04-2020, Saat: 20:00
Son Mesaj: USTAD

Yönetim Ayarları
Foruma Git:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi