*

Türkçe Yama Psychotoxic Türkçe Yama

Bu konu; 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : GülümSe
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
[Resim: psychotoxic.png]

Menü ve Görevler % 100
Altyazılar % 100
Psychotoxic Türkçe Yama Kurulumu Yamayı kurmaya başlamadan önce Psychotoxic programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Psychotoxic oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Psychotoxic Türkçe yama dil eklentisi 32 bit işletim sistemlerinde C:\Program Files\Psychotoxic klasörüne, 64 bit işletim sistemlerinde C:\Program Files (x86)\Psychotoxic klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat… butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız. Daha sonra oyunu açın ve oyun ayarlarından altyazıları etkinleştirin.
Not: Her ihtimale karşı C:\Program Files\Psychotoxic\bin\PTBaseData\texte\EN klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Psychotoxic tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üye olamanız 5 Dakikanızı Almaz Üstelik ücretsizdir!
ALTERNATİF
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üye olamanız 5 Dakikanızı Almaz Üstelik ücretsizdir!

Yukarı Çık Alıntı


Yönetim Ayarları
Foruma Git:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi