*

Türkçe Yama The Chronicles of Riddick Türkçe Yama

Bu konu; 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : GülümSe
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
[Resim: The%20Chronicles%20of%20Riddick.jpg]

Altyazılar %100
Bu yama Oyun-Yama ekibi tarafından hazırlanmıştır.
Oyunu Türkçe yapmanız için yapmanız gerekenler 1:Yama 3 cd versiyona göre yapıldı 5 cd li versiyonda ve Dvd versiyonda da çalışıyor. Fakat kurulu olduğu dizine dikkat edin 2: oyunda iken menüden tüm altyazıları aktif edin. Bunları yaptığınızda oyunu Türkçe oynayabilirsiniz The Chronicles of Riddick Türkçe Yama Kurulumu Bu yama The Chronicles of Riddick adlı oyunu %100 Türkçe yapmayı sağlar. Yamanın çalışabilmesi için oyunun DIALOG klasöründeki All.xcd adlı dosyayı silmeniz gerekmektedir. Ama her ihtimale karşı dosyanın yedeğini alın. Eğer Türkçe olmaz ise bu şekilde deneyin lütfen. Masa üstünde yeni klasör oluşturunuz, sonra setubu kurarken gözat diyerek masaüstündeki yeni klasörü seçiniz.
Daha sonra yeni klasöre Dialogues diye bir klasör çıkması gerekiyor.Çıkan Dialogues klasörünü kopyalayıp oyunun kurulu olduğu yerde content isimli klasörün içine atınız. Menü Türkçe olmayabilir alt yazı %100 Türkçe.
Ayarlardan alt yazıyı açmayı unutmayınız…
Menü çevrilmemiştir.

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üye olamanız 5 Dakikanızı Almaz Üstelik ücretsizdir!
ALTERNATİF
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üye olamanız 5 Dakikanızı Almaz Üstelik ücretsizdir!

Yukarı Çık Alıntı


Yönetim Ayarları
Foruma Git:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi